رپورتاژ آگهی

چطور ارزان به کربلا سفر کنیم؟

کربلا از شهرهای کشور عراق و از سرزمین های مقدس و پراهمیت نزد شیعیان است.اهمیت این شهربیش از هر چیز به سبب وقوع شهادت امام حسین (ع) و یارانش در واقعه عاشورا و نیز وجود حرم امام حسین و حضرت عباس (ع)در آن است .شیعیان از سرتاسر جهان برای زیارت در مناسبت های گونان به این شهر می آیند . سفر به کربلا به صورت تور هوایی کربلا و یا تور زمینی کربلا در ایام عزاداری محرم و صفر و به ویژه اربعین بیشتر است

آیا شما هم به سفر به این شهر زیارتی فکر کرده‌اید؟ آیا فکر می‌کنید هزینه سفر به کربلا معلی زیاد است؟اما راه‌هایی برای برنامه‌ریزی یک سفرارزان به کربلا وجود دارد که می‌خواهیم آن‌ها را با شما در میان بگذاریم. بعد از خواندن این مطلب، دیگر معطل نمی‌کنید و سریع به سراغ برنامه‌ریزی برای ترتیب دادن این سفر زیارتی جذاب می‌روید.

تاریخ سفر نقش مهمی در هزینه ها دارد

یکی از مهم‌ترین راه‌های کاهش هزینه سفر این است که تاریخ سفرتان را هوشمندانه و به درستی انتخاب کنید. در روزهای آخر هفته، تعطیلات و زمان برگزاری مراسم عزاداری خاص مثل عاشورا و تاسوعا و اربعین باید سفر ارزان را فراموش کنید چرا که در این زمان‌ها افراد زیادی درخواست سفر دارند و همین موضوع موجب افزایش قیمت‌ها خواهد شد.

چطور ارزان به کربلا سفر کنیم؟

هتل را به درستی انتخاب کنید

به هنگام رزرو هتل های تور کربلا فریب ستاره‌های هتل را نخورید و حواس‌تان به عبارت‌های فریبنده باشد. هتل‌های مورد نظرتان را از همه جهت بررسی کنید و ببینید آیا خدمات آن‌ها برای شما مناسب هستند و پاسخ نیازهای شما را می‌دهند یا خیر؟ آیا تمام خدمات را استفاده خواهید کرد یا فقط قرار است پول آن‌ها را بپردازید؟ برای رزرو هتل های کربلا بررسی ریزبینانه‌ای انجام دهید و سپس با آگاهی کامل از ویژگی‌ هتل‌ها تصمیم به رزرو بگیرید.

رزرو خود را با مشاوران آبگینه پرواز سنباد انجام دهید

یکی از راه‌های مدیریت هزینه‌ها برای سفر به کربلا این است که خرید بلیط و رزرو هتل کربلا خود را به صورت آنلاین و با مشاوران ما انجام دهید.البته با رزرواسیون آنلاین می‌توانید قیمت‌ها را در یک لحظه با هم مقایسه کنید و در نهایت بهترین قیمت را بیابید و خرید یا رزرو خود را نهایی کنید.

با آبگینه پرواز سنباد بهترین قیمت‌ها را پیدا کنید

آبگینه پرواز سنباد به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از سرویس اطلاع از آخرین قیمت‌ها و نمودار و تقویم قیمتی، بررسی دقیقی روی قیمت هتل و بلیط داشته باشید. یکی از ویژگی‌های آبگینه پرواز سنباد این است که می‌توانید هزینه رزرو هتل‌های کربلا را نیز به ریال و با کارت‌های عضو شتاب بپردازید. بنابراین بی دغدغه و با به‌صرفه‌ترین هزینه، سفری به‌یادماندنی را تجربه خواهید کرد.

شرکت هواپیمایی و گردشگری آبگینه پرواز سنباد با 20 سال سابقه خدمات زیرا ارائه می دهد :

مجری تورهای زیارتی کربلا و نجف و … .

مجری تورهای داخلی کیش و مشهد و … .

مجری تورهای خارجی ایتالیا و اسپانیا و … .

اخذ ویزای شینگن … .

رزرو تور و هواپیما و هتل و … .

 

تصویر نویسنده
admin