رپورتاژ آگهی

چطور ارزان به آنتالیا سفر کنیم؟

چطور ارزان به آنتالیا سفر کنیم؟

ترکیه یکی از کشورهای محبوب گردشگری و زیبا در دنیاست. ایرانیان نیز از این قاعده مستثنی نیستند و سالانه ایرانیان بسیاری از ایران به این کشور سفر می‌کنند. با آغاز فصل تابستان و تمایل گردشگران به تفریحات آبی، آنتالیا در میان شهرهای ترکیه محبوبیت بالایی دارد و افراد زیادی برای سفر به این شهر برنامه‌ریزی می‌کنند.

آیا شما هم به سفر به این شهر فکر کرده‌اید؟ آیا فکر می‌کنید هزینه سفر به آنتالیا زیاد است؟ احتمالا شما هم فریب ظاهر و خدمات لوکس هتل های آنتالیا و تفریحات این شهر را خورده‌اید و گمان می‌کنید سفر به این شهر گران تمام ‌شود. اما راه‌هایی برای برنامه‌ریزی یک سفر ارزان به آنتالیا وجود دارد که می‌خواهیم آن‌ها را با شما در میان بگذاریم. بعد از خواندن این مطلب، دیگر معطل نمی‌کنید و سریع به سراغ برنامه‌ریزی برای ترتیب دادن این سفر جذاب می‌روید.

تاریخ سفر نقش مهمی در هزینه ها دارد

یکی از مهم‌ترین راه‌های کاهش هزینه سفر این است که تاریخ سفرتان را هوشمندانه و به درستی انتخاب کنید. در روزهای آخر هفته، تعطیلات و زمان برگزاری جشنواره‌ها باید سفر ارزان را فراموش کنید چرا که در این زمان‌ها افراد زیادی درخواست سفر دارند و همین موضوع موجب افزایش قیمت‌ها خواهد شد.

هتل خود را به درستی انتخاب کنید

به هنگام رزرو هتل آنتالیا فریب ستاره‌های هتل را نخورید و حواس‌تان به تبلیغات فریبنده باشد. هتل‌های مورد نظرتان را از همه جهت بررسی کنید و ببینید آیا خدمات آن‌ها نسبت به قیمت برای شما مناسب هستند و پاسخ نیازهای شما را می‌دهند یا خیر؟ آیا تمام خدمات هتل را استفاده خواهید کرد یا فقط قرار است پول آن‌ها را بپردازید؟ برای رزرو هتل های آنتالیا بررسی ریزبینانه‌ای انجام دهید تا ضرر نکنید و سپس با آگاهی کامل از ویژگی‌ هتل‌ها تصمیم به رزرو هتل مورد نظر خود بگیرید.

در خرید بلیط هواپیما آنتالیا دقت لازم را داشته باشید

در هنگام خرید بلیط هواپیما آنتالیا به این نکته حتما توجه کنید که پروازها از شهرهای ایران به آنتالیا به صورت مستقیم نیست. به عنوان مثال پرواز تهران آنتالیا در ابتدا به فرودگاه اسن بوئا در آنکارا خواهد رفت و سپس از آنجا به سمت آنتالیا پرواز خواهد کرد. حتی برخی پروازهای آنتالیا دارای دو توقف هستند و پس از اسن بوئا به سمت فرودگاه استانبول می‌روند و از آنجا به آنتالیا پرواز می‌کنند. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تعداد توقف‌ها روی قیمت بلیط هواپیما آنتالیا تاثیر مستقیم دارند و باید در این مورد حسابی حواستان را جمع کنید.

شما می توانید رزرو خود را به صورت آنلاین انجام دهید

یکی از راه‌های مدیریت هزینه‌ها برای سفر به آنتالیا این است که خرید بلیط و رزرو هتل آنتالیا خود را به صورت آنلاین و برخط انجام دهید. با رزرواسیون آنلاین می‌توانید قیمت‌ها را در یک لحظه با هم مقایسه کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

با پرشین سیر ایرانیان بهترین قیمت‌ها را انتخاب کنید

پرشین سیر ایرانیان به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از سرویس اطلاع از آخرین قیمت‌ها و نمودار و تقویم قیمتی، بررسی دقیقی روی رزرو قیمت هتل و بلیط داشته باشید. یکی از ویژگی‌های پرشین سیر ایرانیان این است که می‌توانید هزینه رزرو هتل‌های آنتالیا را نیز به ریال و با کارت‌های عضو شتاب پرداخت کنید. بنابراین بی دغدغه و با به‌صرفه‌ترین هزینه، سفری به‌یادماندنی را تجربه می کنید.

تصویر نویسنده
admin