بازی برتر بتل رویال واقعیت مجازی
گجت ها

خریداری بازی برتر بتل رویال واقعیت مجازی توسط فیس بوک

فیس بوک توسعه دهنده دیگری که سازنده یک بازی محبوب واقعیت مجازی است را خریداری کرده است. این شرکت روز جمعه اعلام کرد که شرکت بیگ باکس وی آر که سازنده عنوان بتل رویال واقعیت مجازی با نام پاپولیشن: وان هستند را خریداری کرده است و توسعه‌دهندگان این بازی به استودیوی آکیولس پیوستند.

مایک وردو که معاون بخش محتوا در آزمایشگاه‌های واقعیت مجازی فیس بوک است، در یک پست وبلاگ نوشت:

پاپولیشن: وان فقط در ۹ ماه پیش برای واقعیت مجازی عرضه شد و با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد. این بازی و به طور مداوم به عنوان یکی از عناوین برتر در پلتفرم آکیولس رتبه‌بندی شده است و همزمان ۲۴ نفر را برای اتصال، بازی و رقابت در یک دنیای مجازی گرد هم آورده است.

و در حالی که بازیکنان زیادی در سراسر جهان به بازی پاپولیشن: وان مشغول هستند، شوخ طبعی، دمدمی مزاجی به همراه به روزرسانی‌های مداوم و سرگرمی ناب باعث می‌شود که آن‌ها بار‌ها و بار‌ها این بازی را انجام دهند. ما حتی بازیکنانی را دیده‌ایم که برای ملاقات همزمان در بازی برنامه‌ریزی زمان می‌کنند. این بازی به یک پدیده بزرگ در میان بازی‌های واقعیت مجازی تبدیل شده است.

پاپولیشن: وان موفقیت تجاری بسیار خوبی داشته است
وردو در یک پست در وبلاگ خود در فوریه گفت:

پاپولیشن: وان مورد لطف بسیاری از کاربران واقع شده است و بیش از ۱۰ میلیون دلار درآمد در فروشگاه آکیولس تنها پس از چند ماه کسب کرده است. به گفته وردو، این بازی که هم در فروشگاه آکیولس و هم در استیم در دسترس است، همچنان در پلتفرم و سیستم عامل‌های فعلی واقعیت مجازی پشتیبانی می‌شود.

بیگ باکس وی آر در وب سایت خود اعلام کرد که این بازی همچنان به روزرسانی‌های منظم را دریافت خواهد کرد.

اما هنوز مشخص نیست که چه تغییرات بزرگتری ممکن است به دلیل این خرید توسط فیس بوک ایجاد شود. وردو به طور مبهم گفته است:

بیگ باکس وی آر برنامه‌های بزرگی برای آینده پاپولیشن: وان و سایر پروژه‌ها دارد، اما ما فعلاً قادر نیستیم جزئیات را به اشتراک بگذاریم.

بیگ باکس وی آر به تعداد زیادی از استودیو‌های واقعیت مجازی دیگر پیوست که فیس بوک طی چند سال گذشته آن‌ها را جمع‌آوری کرده است. این شرکت سازنده آنوارد داون پور اینتراکتیو را در‌آوریل، سازنده لون اکو ردی این داون در ژوئن گذشته، اسگاردز رت سازنده سانزارو گیمز در فوریه ۲۰۲۰ و توسعه دهنده بیت سیبر را در نوامبر ۲۰۱۹ خریداری کرد.

بازی برتر بتل رویال واقعیت مجازی

تصویر نویسنده
admin