آشنایی با بهترین بازی ‌های هکری
دانستنی های مهم تکنولوژی

آشنایی با بهترین بازی ‌های هکری

هکرها که همیشه به شکل افرادی هودی پوشیده و بی نام و نشان در فیلم‌ها و بازی‌ها معرفی می‌شوند برای همه‌ی ما آنقدر جذاب هستند که حداقل یک بار از خودمان پرسیده باشیم، هکر بودن چه شکلی است؟
دنیای جذاب و گسترده‌ی بازی‌ها در این مورد هم کم نگذاشته و بازی‌هایی وجود دارند که در آن نقش یک هکر را به دوش می کشید. بنابراین در این مطلب به سراغ بهترین بازی‌های هکری موبایل رفتیم که می‌توانند به شما کمک کنند چیزی شبیه به هکر بودن را تجربه کنید.

بازی Hacking Hero

بازی آفلاین و آنلاین است. بازی Hacking Hero که گیم‌پلی ساده‌ای هم دارد به شما نقش هکری را می‌دهد که باید به سیستم یک سازمان جهانی نفوذ کند و با آلوده کردن این سیستم به ویروس و بدافزارهای مختلف، امنیت آن را لکه‌دار کند. هر چه در بازی جلوتر بروید توانایی‌های بیشتری به دست می‌آورید و قدرتتان هم بیشتر می‌شود.

اما این کل داستان نیست؛ با انجام دادن این ماموریت‌ها پول هم به دست می‌آورید که به ارتقای کاراکتر اصلی کمک می‌کند. در این بازی می‌توانید با هکرهای دیگر از سراسر جهان تیم تشکیل بدهید و به صورت گروهی کارها را جلو ببرید. طراحی گرافیکی بازی هم کاملا فانتزی است تا یادتان نرود که این فقط یک بازی کژوال است.

بازی HackBot

بازی آنلاین است. سال ۲۰۵۱ است و قدرتمندترین سازمان‌های جنایتکار در جهان با هم متحد شده‌اند و با ساختن هک‌بات در حال دزدیدن اسرار محرمانه و سواستفاده هستند. شما که عضوی از هک‌بات هستید باید با به کار گرفتن هوش، استراتژی و مهارت‌های هکری، خود را در بین بهترین هکرها جا بدهید.

بازی آنلاین است و دو مود دارد که گیم‌پلی هر دو حالت کاملا بر پایه‌ی سرعت عمل شما طراحی شده‌ است اگر بتوانید سریع‌تر از بقیه پسوردها را پیدا کنید، برنده‌ی رقابت می‌شوید و رتبه‌ی شما در بین هکرها ارتقا پیدا می‌کند.

معرفی بازی های هکری

بازی Into the Deep Web

بازی آفلاین است‏. بازی Into the Deep Web می‌خواهد شما را به یک هکر همه‌چیزدان تبدیل کند زیرا کاراکتر بازی یک هکر کنجکاو است که فقط دستکاری و نفوذ به سیستم‌ها برایش کافی نیست و می‌خواهد رازهای پنهان در جهان را کشف کند و بفهمد پشت پرده نظریه‌ها و خبرهای مبهم دقیقا چه خبر است.

بازی جز تلاشی که برای حل کردن پازل‌ها لازم است به توانایی خاصی نیاز ندارد و صرفا با کلیک کردن گیم‌پلی جلو خواهد رفت. تفاوت این بازی با سایر بازی‌های لیست در این است که تجربه‌ی جدی و واقع‌گرایانه‌ای در اختیار شما نمی‌گذارد اما در عوض یک داستان جذاب و مرموز را روایت می‌کند.

بازی Hackers

بازی آفلاین است. بازی Hackers کمی جدی‌تر سراغ داستان هکرها رفته و به شما اجازه می‌دهد ساختن ویروس‌ها و بدافزارهای مخرب را امتحان کنید. پس از اینکه ویروس را ساختید می‌توانید به هکرهای دیگر حمله کنید و از کار آن‌ها سر در بیاورید اما از آن‌جا که هر عملی، عکس العملی هم دارد باید منتظر حملات متقابل باشید و آمادگی دفاع از خودتان را به دست بیاورید.
بازی از نظر طراحی جزئیات جالبی دارد و یکی از گیم‌پلی‌های خاصی است که در این موضوع می‌توانید تجربه کنید. بنابراین اگر می‌خواهید تجربه‌‌ای نزدیک به واقعیت داشته باشید این بازی گزینه‌ خوبی است.

بازی The Lonely Hacker

بازی آفلاین است. بازی The Lonely Hacker‏ با مقدار کمی تحریف به شما می‌گوید در دنیای هکرها چه خبر است. این بازی یک شبیه‌ساز است که حتی از لوکیشن‌های واقعی هم استفاده کرده و علاوه بر گیم‌پلی اصلی چند مینی‌گیم هم دارد که بازی را به یک گزینه‌ی خوب برای وقت‌کذرانی تبدیل کرده است.

این بازی اول ابزارهای سایبری را به شما معرفی می‌کند و کمی اطلاعات هم در اختیار شما می‌گذارد و سپس نوبت شما است که از این ابزارها استفاده کنید. سازندگان این بازی می‌گویند قصد داشته‌اند با ساختن یک بازی رئالیستیک به افراد کمک کنند تا کمی با ساز و کار دنیای دیجیتال آشنا شوند.

آشنایی با بازی های هکری

تصویر نویسنده
admin